O Eventi

Eventi.pl to serwis, który umożliwia szybkie i precyzyjne zamawianie oraz wystawianie usług przez internet. Gromadzimy w jednym miejscu setki firm specjalizujących się w zleceniach na każdy rodzaj wydarzenia. Z nami błyskawicznie znajdziesz firmę gotową zapewnić catering na imprezę integracyjną, muzykę na wesele lub atrakcje dla najmłodszych podczas rodzinnych uroczystości. Nasza platforma skierowana jest zarówno do klientów indywidualnych, jak i firm poszukujących specjalistów. Eventi to także narzędzie skierowane do przedsiębiorców i freelancerów. Za naszym pośrednictwem mogą oni dotrzeć do tysiąca osób zainteresowanych zrealizowaniem konkretnej usługi i zyskać dodatkowych klientów.

Jak działa portal? Eventi.pl gromadzi w jednym miejscu setki firm z całej Polski, które specjalizują się w konkretnych usługach niezbędnych do zorganizowania danego wydarzenia. Dzięki nam unikniesz czasochłonnego wyszukiwania firm i weryfikowania ich dorobku. Wystarczy, że wejdziesz na Eventi.pl, wybierzesz interesujący cię rodzaj wydarzenia oraz typ usługi z nim związanej, określisz termin, w jakim ma ona zostać wykonana, miasto oraz swój budżet. System automatycznie wyśle do firm spełniających twoje kryteria zapytanie o możliwość zrealizowania usługi. Jeśli ją zaakceptują dostaniesz ofertę zwrotną. Wówczas otrzymacie swoje namiary kontaktowe. Po realizacji zlecenia możecie natomiast wystawić sobie nawzajem ocenę.

Eventi.pl pomoże ci zrealizować udaną imprezę w zaledwie kilka godzin! Znajdziesz u nas firmy specjalizujące się w usługach na takie imprezy jak: ślub i wesele, urodziny, kinderbale, chrzest, wieczór panieński lub kawalerski, konferencje i szkolenia, przyjęcia firmowe i imprezy integracyjne. Masz pomysł na niestandardowy event? Na Eventi.pl z pewnością znajdziesz firmę, która podejmie się jego realizacji!

Naszą przewagą na tle konkurencji jest nie tylko system ofertowania, ale także możliwość integracji naszych usług z narzędziami Google. (np. z kalendarzem). Posiadamy także aplikację mobilną. Dzięki temu usługodawca może przyjąć zlecenie w każdej chwili i z każdego miejsca. Oferenci otrzymują także powiadomienia push, sms lub e-mail z możliwością natychmiastowej odpowiedzi - akceptacji, która potwierdza możliwość realizacji danej usługi lub odmowy. To pozwala na pozostanie w stałym kontakcie z potencjalnym klientem.

Jesteś usługodawcą i chcesz zostać naszym partnerem? Zarejestruj się!

Szukasz sprawdzonych specjalistów, którzy pomogą ci zorganizować niezapomniany event? Załóż konto i sprecyzuj swoje oczekiwania.